FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
श्री टेकनाथ दहाल श्री टेकनाथ दहाल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत भिमाद नगरपालिका cao@bhimadmun.gov.np 9856002777
पदम राज आचार्य पदम राज आचार्य उप-सचिव शिक्षा युवा तथा खेलकुद शाखा apadamraj@gmail.com 9856072533
अर्जुन प्रसाद पौडेल अर्जुन प्रसाद पौडेल लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा municipalitybhimad@gmail.com 065572306, 9849122636, 9856072535
टेकावती ढकाल टेकावती ढकाल सूचना अधिकारी शिक्षा, युवा तथा खेलकुद/योजना शाखा suchanaadhikari@bhimadmun.gov.np 9846476498
मनुराज बराल मनुराज बराल जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य dohs.bhimadmun@gmail.com manurajbaral2016@gmail.com 9856056434
टुकामणि सिग्देल टुकामणि सिग्देल सि.अ.हे.व. स्वास्थ्य tukamanisigdel@gmail.com 9846924963
Ajay Subedi अजय सुवेदि अधिकृत स्तर छेठौ राजश्व तथा आर्थिक बिकास शाखा ajaysubedi184@gmail.com 9856060698
Yukesh Shrestha युकेश श्रेष्ठ इन्जिनियर प्राविधिक शाखा yukesh.sappros@gmail.com 9856072023
अनुप पौडेल अनुप पौडेल रोजगार संयोजक रोजगार शाखा rojgar.bhimad@gmail.com 9856072495
ई. अनन्त राज श्रेष्ठ सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito@bhimadmun.gov.np, contact@anantarajshrestha.com.np 9856072496,9829112595
केशव राज वाग्ले केशव राज वाग्ले स्रोत व्यक्ति शिक्षा, युवा तथा खेलकुद ९८५६०६३५५०
देवेन्द्र यादव देवेन्द्र यादव कविराज निरिक्षक भिमाद आयुर्वेद औषधालय ayurved.bhimadmun@gmail.com 9844058958
वैद्य निरिक्षक गणेश कोईराला वैद्य निरिक्षक भिमाद आयुर्वेद औषधालय 9846097545
विष्णु प्रकाश श्रेष्ठ विष्णु प्रकाश श्रेष्ठ ना.सु. जिन्सी शाखा र ९ नं वडा स्थानीय पंजिकाधिकारी 9856072494
रोशन सम्राट शाही रोशन सम्राट शाही सव-ईन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9824107283
जिवनकाजी वज्रचार्य जिवनकाजी वज्रचार्य सव-ईन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9840096336
टेक प्रसाद जोशी सव-इन्जिनियर प्राविधिक साखा tekprasadjoshi@gmail.com 9848715713,9826181597
प्रकृति सापकोटा सव-इन्जिनियर प्राविधिक साखा sapkotaprakreety54@gmail.com 9867688622
अनिल अधिकारी सव - इन्जिनियर प्राविधिक साखा र वडा न.८ वडा सचिव anil.adhikari81306@gmail.com 9864420382
सुजन सुवेदी सुजन सुवेदी प्राविधिक सहायक रोजगार शाखा 9869224026
गंगा कुमारी भुजेल जि.टी. गंगा कुमारी भुजेल जि.टी. याेजना शाखा 9846072889
दुर्गा कुमारी शर्मा सुवेदी दुर्गा कुमारी शर्मा सुवेदी ना.प्रा.स कृषि 9847633182
भेष बहादुर जि.टी. सहायक पाचौं प्रशासन शाखा र ४ नं वडा स्थानीय पंजिकाधिकारी 9856072493
दिपक राज त्रिपाठी आ.ले.प सहायक लेखा शाखा dipaktripathi66@gmail.com 9846396085
दीपा पोख्रेल दीपा पोख्रेल प्राविधिक सहायक ३ नं वडा स्थानीय पंजिकाधिकारी एवं वडा सचिव deepa.pokhrel151@gmail.com 9856072513
सुनिता अधिकारी सहायक पाँचौं प्रशासन शाखा र वडा न.७ वडा सचिव subhandari21@gmail.com 9846262122
गोपाल कृष्ण सुवेदी गोपाल कृष्ण सुवेदी सहायक पाचौ २ नं वडा स्थानीय पंजिकाधिकारी एवं वडा सचिव ward1.bhimadmun@gmail.com ९८५६०७२५१२
त्रिविक्रम खड्का सहायक पाँचौ प्रशासन शाखा र वडा न.९ वडा सचिव tribikramk889@gmail.com 9826454641,9869455149
अनिल पोखरेल हेल्थ असिस्टेन्ट स्वास्थ्य ९८४६१९५९७२
विमल थापा विमल थापा कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा bimalsanam1234@gmail.com ९८५६०६३११०
महेन्द्र अर्याल रोजगार सहायक रोजगार साखा mahendraaryal2072@gmail.com 9846280614
प्रमिला गैह्रे प्रमिला गैह्रे एम.आई.एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा/पंजिकरण mis.bhimadmun@gmail.com ९८४६२६४८६८
विना श्रेष्ठ विना श्रेष्ठ स. महिला विकास निरीक्षक राजश्व/सहकारी/संघसंस्था 9860447324
सुजना श्रेष्ठ सुजना श्रेष्ठ एम.आई.एस अपरेटर सामाजिक सुरक्षा/पंजिकरण mis.bhimadmun@gmail.com ९८२४१०२८३२
भावना ढकाल भावना ढकाल स.म.वि.नि. ८ नं वडा स्थानीय पंजिकाधिकारी एवं वडा सचिव ward8.bhimadmun@gmail.com 9856072518
तुल बहादुर थापा तुल बहादुर थापा ना.प्र.स्वा.प्र पशु सेवा 9846455976
रामबहादुर राम ना.प.स्वा.प्रा (सहायक स्तर चौथो ) वडा न.२ पशु सेवा केन्द्र rambahadurram45@gmail.com ९८४५७९७९७३
मोहन लम्साल प्रशासन सहायक चौथो वडा सचिव वडा नं. १ ward1.bhimadmun@gmail.com 9856072511
सबिन भट्टराई पशु स्वास्थ्य प्राविधिक पशु सेवा शाखा sabinbhattarai754@gmail.com 9862201903,9814896316
कालुराम दहित सहायक चौथो कृषि तथा पशु शाखा agri.bhimadmun@gmail.com ९८६८६९५८५१
Bharat Acharya भरत आचार्य सहायक चौथो वडा सचिव वडा नं. ६ र ७ 9856072516
चक्र बहादुर कुँवर चक्र बहादुर कुँवर खेलकुद प्रशिक्षक शिक्षा तथा खेलकुद विकास शाखा 9846171623
रकम तामाङ अ.सव ईन्जिनियर प्राविधिक साखा tamangrakam991@gmail.com 9862410885
सरोज गैह्रे अमिन नापी 9856021492
सुदिप गैह्रे सुदिप गैह्रे ना.प्र.स्वा.प्र पशु सेवा 9856060633
Suna Maya Thapa सुना माया थापा सामाजिक परिचालिका राजश्व ९८४६४१६१७१
कमला आले सामाजिक परिचालिका योजना शाखा ९८०५८४८६२४
अनिता ठकुरी अनिता ठकुरी क.अ शिक्षा तथा खेलकुद शाखा 9846204672
भावना गौतम उद्धम विकास सहजकर्ता ९८४४७६१४८५
चन्द्रकली सलामी मगर उद्धम विकास सहजकर्ता ९८६५५४७०२३
प्रेम खवास प्रेम खवास खा.प.स.टे. पूर्वाधार शाखा 9846289939
दान बहादुर श्रेष्ट कार्यालय सहयोगी प्रशासन ९८४६५९२२८५
सन्जु थापा सवारी चालक प्रशासन ९८१७१२९४४८
चन्द्र बहादुर थापा सवारी चालक प्रशासन ९८०४४३५७३१
भविलाल कुमाल कार्यालय सहयोगी प्रशासन
नर बहादुर थापा कार्यालय सहयोगी प्रशासन ९८२५१७७०९८
पुन्टु राना कार्यालय सहयोगी प्रशासन ९८०५८३४९७७
सविन थापा माली प्रशासन ९८१०२८८०८५
सीता रानाभाट कार्यालय सहयोगी आयुर्वेद औषधालय ९८४३३९१३४०
गोविन्द ढकाल गोविन्द ढकाल कार्यालय सहायक शिक्षा तथा खेलकुद विकास शाखा 9807246734
सोम कुमारी थापा कार्यालय सहयोगी कृषि