FAQs Complain Problems

समाचार

पूर्व कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
श्री टेकनाथ दहाल श्री टेकनाथ दहाल प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत भिमाद नगरपालिका cao@bhimadmun.gov.np 9856002777
श्री थमन सिंह थापा श्री थमन सिंह थापा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत भिमाद नगरपालिका thamanthapa196@gmail.com ९८५६००२७७७
मनुराज बराल मनुराज बराल जनस्वास्थ्य अधिकृत स्वास्थ्य dohs.bhimadmun@gmail.com manurajbaral2016@gmail.com 9856056434
Information Technology Officer सुवास ढुंगाना सूचना प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito@bhimadmun.gov.np ito.bhimadmun@gmail.com 9856072496
अनुप पौडेल अनुप पौडेल रोजगार संयोजक रोजगार शाखा rojgar.bhimad@gmail.com 9856072495
ई. अनन्त राज श्रेष्ठ ई. अनन्त राज श्रेष्ठ सूचना तथा संचार प्रविधि अधिकृत सूचना प्रविधि शाखा ito@bhimadmun.gov.np, contact@anantarajshrestha.com.np 9856072496,9829112595
विष्णु प्रकाश श्रेष्ठ विष्णु प्रकाश श्रेष्ठ ना.सु. जिन्सी शाखा 9856072494
Ramesh Prakash Baral  रमेश प्रकाश बराल रमेश प्रकाश बराल ना.सु. राजश्व शाखा र ५ नं वडा स्थानीय पंजिकाधिकारी 9846034794
निशा आचार्य निशा आचार्य अ. सब-इन्जिनियर ३ न. वडा कार्यालय acharyanisha77@gmail.com 9843471236
विजय कुमार मण्डल अ.सव ईन्जिनियर १ न. वडा कार्यालय vijaymandal28@gmail.com ९८४३२१५५७५
मिलन तिमिल्सिना मिलन तिमिल्सिना सव-ईन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9846471770
विमल सेन ठकुरी विमल सेन ठकुरी सव-ईन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9846233393
सन्देश गैह्रे सन्देश गैह्रे सव-ईन्जिनियर प्राविधिक शाखा 9816199438
सुनिता अधिकारी सहायक पाँचौं ७ न. वडा वडा सचिव subhandari21@gmail.com 9856072517
त्रिविक्रम खड्का सहायक पाँचौ न.९ वडा सचिव tribikramk889@gmail.com 9826454641,9869455149
मुक्तिराम पौडेल मुक्तिराम पौडेल पशु सेवा प्राविधिक पशु सेवा / कृषि muktipn@gmail.com ९८५७६२१५४१
सुजाता शर्मा सुजाता शर्मा स.ले.पा. आर्थिक प्रशासन शाखा 9846480912
Bharat Acharya भरत आचार्य सहायक चौथो ६ र ७ नं. वडा वडा सचिव 9856072516
अन्जना मल्ल स्टाफ नर्स स्वास्थ्य ९८४०९३८०२०
गोविन्द भण्डारी गोविन्द भण्डारी प्रमुख सचिवालय 9856029642
सर्मिला अमगाई सर्मिला अम्गाई नाप्रास कृषि कृषि sharmilaamgai@gmail.com 9840003535
राम वहादुर वोहोरा अ.सव इन्जिनियर भूकम्प ९८४८४८०२२५
दिनेश उपाध्याय प्याकुरेल सहायक चौथो १ न. वडा वडा सचिव dineshupadhayayp@gmail.com 9840841664
अर्जुन आचार्य सहायकस्तर चौथो ८ न. वडा वडा सचिव acharya343@gmail.com 9846263730
माइकल चाैधरी सहायक चौथो ४ न. वडा वडा सचिव maikal.chaudhary123@gmail.com 9848682118
अनिता ठकुरी अनिता ठकुरी क.अ शिक्षा तथा खेलकुद शाखा 9846204672
चन्द्रकली सलामी मगर उद्धम विकास सहजकर्ता ९८६५५४७०२३
तिला कुमारी बस्नेत पद-उद्यम विकास सहजकर्ता मेडपा शाखा teelabasnet@gmail.com 9866600118
निशान श्रेष्ठ निशान श्रेष्ठ नगर प्रहरी जवान नगर प्रहरी शाखा nishanfdmli1433@gmail.com 9819171108
ईश्‍वर कुमार श्रेष्ठ ईश्‍वर कुमार श्रेष्ठ लेखापाल लेखा शाखा 9856060490
दिपक घिमिरे सहायक चौथो पशु सेवा र ९ नं वडा स्थानीय पंजिकाधिकारी एवं वडा सचिव ghimiredipak493@gmail.com 9845999311
सन्तोष अधिकारी सन्तोष अधिकारी फिल्ड सहायक सा.सु.तथा पंजिकरण फिल्ड सहायक 9863198878